CopyPastehas never been so tasty!

Esra Elönü'nün Seçimde hangi cemaat kime oy verecek? yazına

by anonymous

  • 0
  • 0
519 views

Yazı "Bu sene kurban bayramı yine hac mevsimine denk geldi" diyenlerin ayarında olmuş maalesef.Kulaktan dolma mı desek, rastgele zeydün denk gele amrun mu desek bilemedim yani.
Mesela; İskenderpaşa Cemaati AKP'ye destek verdi cümlesi yanlıştır.

Recep Akdağı biz Menzile değil F.Gülen Cemaatine yakın diye biliyoruz.

Süleymanlı cemaati ikiye filan bölünmemiştir.2002'de seçimlerle beraber böyle bir bölme çalışması yapılmış ancak başarılı olamamıştır.Cemaatin içerisinden birkaç fitne-fesatcı adamların yaptıkları karşısında koca cemaat 2'ye bölünmüştür demek yanlış olur.

Süleyman Efendinin torunlarının soyadı DenizONGUN değil DenizOLGUN'dur.Bari onu doğru yazsaydınız Esra Hanım.

Yine bu Süleymanlı cemaatinin MHP'ye filan yakınlaştığı Antalya yerel basınındaki gazetelerin uydurduğu, reyting için yazılmış şeylerdir.Onlara göre MHP'nin Antalya 1.Sıra adayı A.Arif Denizolgun'du.Hani ne oldu? Listelerde ismi yok.İşimiz gücümüz balon haber yapmak.Yine Mehmet Denizolgun taraftarları demişsiniz (ki öyle bir grup yoktur) AKP'ye oy verecekler.Pardon ama AKP'nin İstanbul listesine bakarak Mehmet Beyin aday olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz.Bütün bunları Google denen aracı kullanarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Fethullah Gülen'in Mehmet Kutlular grubundan ayrıldığını da ilk kez duyuyorum bir yaşımıza daha girdik.Neyse seçim öncesi böyle bir yazıyı kim yazacak diyordum, size nasip olmuş.Umarım bir sonraki seçime en azından soyisimleri doğru yazarsınız.Tabi size nasip olursa böyle bir yazı.