CopyPastehas never been so tasty!

جامعه اسلامي و رهبريت(مجتهد) آن

by DEMOCRACY

  • 0
  • 0
  • 0
72 views

 

 قابل توجه هموطناني كه طرفداري و تعصب بسيار نادرست به اين حكومت اسلامي دارند
**********************
 عزيزي گفت:

اگر كسي يك بار اشتباه كند، مشكلي نيست
اگر دوبار اشتباه كند، ملالي نيست
اگر سه بار اشتباه كند، جايز الخطا ست
اگر بيشتر از اين شد، دگر قابل اعتماد نيست  و در او بايد شك نمود
و چه بسا؛ تمام كارهاي او از ابتدا تا انتها داراي اشكال بوده است

پس، از قول اين عزيز مي توان نتيجه گرفت، كه اگر به همين منوال به كارهاي خطاي خود ادامه داد و تلاشي به اصلاح آن نگرفت، طرف" آدم ناحسابي، نا تو، دزد و گرگي در لباس ميش" است


**************************************************

              خب حالا نظري به جامعه اسلامي  و رهبريت(مجتهد) آن بفكنيم

 

نظر رئيس جمهور به نظر بنده نزديكتر است

 
حضرت آيت الله خامنه اي در عين حال به اختلاف نظر طبيعي خود با آقاي هاشمي رفسنجاني در موارد متعدد اشاره كردند و افزودند: اين اختلاف نظر طبيعي است و مردم نبايد دچار توهم شوند و به گونه اي ديگر فكر كنند.
ايشان افزودند: ميان آقاي هاشمي و رئيس جمهور نيز از سال 84 اختلاف نظرهاي متعددي درباره مسائل خارجي، نحوه اجراي عدالت اجتماعي و برخي مسائل فرهنگي وجود دارد كه البته نظر رئيس جمهور به نظر بنده نزديكتر است.


http://alef.ir/1388/content/view/47820/
http://www.youtube.com/watch?v=uiei3O5-hgQ

 

 

(1)

 

 

کد خبر: ۶۶۴۴۰

تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۰ - ۰۷:۵۳

سرویس: سیاسی

تعداد نظرات: ۱۰۴

 

نامه مشایی به دو وزیر برای واگذاری شرکت فولاد خوزستان به امیر منصور آریا + سند

اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور در نامه ای به وزرای اقتصاد و راه خواستار تسریع در واگذاری سهام شرکت فولاد خوزستان به گروه امیر منصور آریا عامل اصلی اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی می شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی مشرق، در نامه مورخ 7 مهر سال 1389 مشایی خطاب به دو وزیر کابینه چنین آمده است:
جناب آقای حسینی، وزیر محترم امور اقتصاد و دارایی
جناب آقای بهبهانی، وزیر محترم راه و ترابری

سلام علیکم

به پیوست تصویر نامه شماره 10205/ص20 مورخ 2/7/1389 شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن در خصوص امادگی خرید 50 و نیم درصد از سهام شرکت فولاد خوزستان ارسال می‌شود.

حسب موافقت ریاست محترم جمهوری خواهشمند است دستور فرمائید ضمن تسریع اقدام مساعد را به عمل آورند.

 

اسفندیار رحیم مشایی


بر اساس این نامه سهام شرکت فولاد خوزستان بدون برگزاری تشریفات قانونی مزایده به گروه امیر منصورآریا در قالب شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه راه آهن( تراورس) واگذار می شود.

گزارش مشرق حاكي است كه امير منصور خسروي در جريان واگذاري هاي سازمان خصوصي سازي و در حركتي كاملا مشكوك توانست شركت تراورس كه از مهمترين شركت هاي پيمانكار در عرصه رآه آهن كشور است را خريداري  كند.

سوالي كه مسولان سازمان خصوصي سازي و وزارت اقتصاد بايد به آن پاسخ دهند اين است كه چگونه و با چه توجيهي بزرگترين شركت راه آهن كشور را به اين گروه واگذار كرده اند.

جالب است كه شركت تراورس به صورت ده ساله به امير منصور خسروي و به قيمت 120 ميليارد تومان واگذار شد.

حال كه پرونده گروه آريا در خصوص اختلاس از نظام بانكي بر همگان آشكار شده است مي توان سناريوي ديگر اين گروه براي تسلط بر اقتصاد ملي كشور را به شرح زير توضيح داد:

1-همكاري با سازمان خصوصي سازي و وزارت اقتصاد براي تصاحب شركت هاي بزرگ پيمانكاري كشور

 

2-تباني با كارفرمايان دولتي از قبيل راه آهن و وزرات راه سابق براي تصاحب پروژه هاي ميلياردي با حربه تامين مالي و به صورت ترك تشريفات مناقصه

 

3-همكاري گسترده و تباني با نظام بانكي خصوصا بانك ملی براي تامين مالي پروژه ها به صورت صوري.

 

حال سوال اينجاست كه چگونه يك فرد توانايي دارد از يك طرف با همكاري سازمان خصوصي سازي شركت معظمي چون تراورس را خريد اري كند كه نزديك به هشت هزار نفر كارمند دارد و از طرف ديگر با تباني بتواند به صورت ترك تشريفات مناقصه پروژه هزار و 300 ميليارد توماني را تصاحب كند و یا در قبال اجرای بدون تشریفات مناقصه طبقاتی نمودن جاده رامسر به نور، بیش از 50 درصد سهام شرکت فولاد خوزستان را به دست آورد. در این میان همكاري بانك ملی در خصوص گروه امير منصور آريا داراي ابعاد پيچيده ای است كه اميدواريم مسولان مربوطه بتوانند در اين خصوص توضيحات كافي ارايه كنند.

 

ذكر اين نكته خالي از لطف نيست كه اگر گروه آريا در پروژه راه آهن شيراز-بندرعباس تنها 10 درصد سود ببرد رقمي در حدود 130 تا 200 ميليارد تومان خواهد شد و اين در حالي است كه رقم خريداري شده شركت تروارس كمتر از 120 ميليارد تومان بوده است.

 

درادامه خوب است نگاهي به تيترهاي  آخرين نشريه گروه تراورس داشته باشيم:

 

ماهنامه داخلی شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن ویژه مرداد 90 منتشر شد.

در این شماره میخوانیم که:

1-عملیات اجرایی بزرگترین پروژه ریلی کشور آغاز شد

2-سومین دوره گردهمایی مدیران ارشد شرکت توسعه سرمایه گذاری امیر منصور آریا

3-نشست مشترک مدیران گروه امیر منصور آریا

4-عملیات بازسازی خطوط ایستگاه صوفیان بودی خاتمه می یابد

5-پروژه پوشش مسیل منوچهری

6-راه اهن شیراز -بندر عباس را 30ماهه می سازیم ،سالی 250 کیلو متر

7-آماده ایم تمام پروژه های ریلی کشور را به صورت EPCFاجرا کنیم

 

 

 

از سوی دیگر در سوم اردیبهشت سال جاری نیز حسب نامه اسفندیار رحیم مشایی، جلسه ای در وزارت راه برگزار و درباره نحوه اجرایی شدن پروژه رامسر به نور در قبال واگذاری سهام شرکت خوزستان توافقات لازم و البته بدون برگزاری هرگونه تشریفات قانونی مزایده و مناقصه صورت می پذیرد. متن توافقات این جلسه به شرح ذیل است:

 


با عنایت به نامه شماره 239664 مورخ 4/11/1389ریاست محترم دفتر مقام عالی ریاست جمهوری در ارتباط با درخواست شماره 16419/ص20 مورخ 21/10/1389 شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن (تراورس) جلسه‌ای در مورخ 3/2/1390 در محل دفتر سرپرست محترم وزارت راه و ترابری در ارتباط با اجرای طبقاتی نمودن مسیر جاده‌ای حد فاصل شهرستان رامسر به شهرستان نور به طول تقریبی 120 کیلومتر تشکیل و مقرر گردید پروژه مذکور توسط شرکت فوق بصورت EPC+F در مدت 27 ماه اجرا، (نحوه تأمین منابع مالی از طریق واگذاری 5/50 درصد سهام شرکت فولاد خوزستان از سوی دولت خواهد بود).

 ضمناً شرکت مذکور متعهد گردید از تاریخ امضاء، این تفاهم نامه نسبت به انجام عملیات مهندسی و طراحی (بخشE  پروژه مذکور اقدام و کلیات این موضوع را ظرف 45 روز جهت تصویب به کارفرما ارائه نماید، ضمناً انجام عملیات واگذاری سهام شرکت مذکور ظرف مدت 45 روز از سوی وزارت راه و ترابری پیگیری خواهد شد و آغاز عملیات اجرایی همزمان با این موضوع از سوی شرکت تراورس صورت می‌پذیرد.

مفاد قرارداد فی‌مابین و شرایط مندرج آن پس از ارائه پیشنهاد پیمانکار (شرکت تراورس) بررسی و تصویب از سوی وزارت راه و ترابری نهایی خواهد شد. (وفق مقررات و قوانین)، ضمناً شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن متعهد می‌گردد پروژه را در طول مسیر جاده موجود حداکثر تا تاریخ بهمن ماه 1391 (دهه مبارک فجر) اجرا و تحویل نماید.

ابوالفضل گلزاری
مدیرعامل شرکت مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن

صادقی
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور

رضا پیل پایه
قائم مقام وزارت راه و ترابری

علی نیکزاد
سرپرست وزارت راه و ترابری

 

 

*این نامه نشان می دهد که واگذاری پروژه رامسر به نور و همچنین واگذاری سهام شرکت فولاد خوزستان بدون برگزاری تشریفات قانونی مزایده و مناقصه برگزار شده است.

============================================================

 

(2)

 تعداد مشاهده : 4273 بار                     کد خبر : DEN- 269965                   تاريخ چاپ : يكشنبه 27 شهريور 1390

«جمهوری اسلامی»: چرا بعد از اختلاس آب از آب تکان نخورد؟

روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله دیروز خود با عنوان «دولت پاک» نوشت: در کشورهای دیگر اگر در بدنه نظام اجرايی فقط یکی از این پرونده‌ها [مانند اختلاس‌های اخیر] وجود داشت، دولت آن کشور استعفا می‌داد و کنار می‌رفت، ولی در جمهوری اسلامی ایران اختلاس سه هزار میلیارد تومانی رخ می‌دهد و آب از آب تکان نمی‌خورد!

 

این وضعیت، حتی با دولت‌های گذشته همین نظام هم قابل‌مقایسه نیست. در دولت‌های سازندگی و اصلاحات، شهردار تهران و فاضل خداداد و مرتضی رفیق دوست و شهرام جزایری به صورت علنی محاکمه شدند و اخبار و حتی جریان محاکمات اکثر آنها از تلویزیون پخش شد و در روزنامه‌ها به چاپ رسید، ولی این دولت با چندین برابر اتهام و پرونده‌های متعدد همچنان از جواب پس دادن مصون است و ريیس آن اعلام می‌کند «این دولت، پاک‌ترین دولت در طول تاریخ است»!

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=269965

================================================================

 

(3)

http://www.youtube.com/watch?v=irzPUpHATic

رهبری و پرش از پنجره ی قطار برای خواندن نماز

به پروردگار جهان قسم، خودم به شخصه اين سخنان خامنه اي را از تلويزيون جمهوري اسلامي ايران، ديدم و شنيدم

================================================================(4)

 

 در دوره خامنه ای سپاه با کلت و بی‌سیم و مسلسل در مناقصه‌های اقتصادی شرکت می کند

از همان بدو رهبری اما، برطبل تفرقه‌ی آحاد مردمان کوفت و با علم کردن بیرق «خودی و غیرخودی» جامعه را رو به انشقاق هرچه بیشتر شتاب داد.

منبع:http://bebandkeshidanediv.wordpress.com/2010/08/15/%d9%86%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%b2%d8%a7%d8%af-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d9%85%d9%86%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%da%a9%d9%84%d8%aa-%d9%88-%d8%a8/

================================================================

(5)

 

سپاه می خواهد کنترل همه چیز را به دست بگیرد!

 

منبع: خودنویس – جاوید فرداد

http://bebandkeshidanediv.wordpress.com/2010/06/12/%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%c2%87-%d9%c2%85%db%8c-%d8%ae%d9%c2%88%d8%a7%d9%c2%87%d8%af-%da%a9%d9%c2%86%d8%aa%d8%b1%d9%c2%84-%d9%c2%87%d9%c2%85%d9%c2%87-%da%c2%86%db%8c%d8%b2-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%c2%87-%d8/

 

================================================================

(6)


فرمانده قرارگاه خاتم الانبياء سپاه؛ وزير نفت شد

http://www.naftnews.net/view-11734.html

 

=============================================================

(7)

 

آمادگي سپاه براي مهار لكه نفتي خليج مكزيك

اين مايه ننگ و شرمندگي است كه آمريكا و انگليس و كساني كه خود را مهد تكنولوژي و ابرقدرت حوزه صنعت و اقتصاد جهاني مي‌دانند با گذشت دو ماه از تخريب سكوي توليد نفت در منطقه خليج مكزيك قادر به مهار فوران نفت ‌نباشند.

درپي ناكامي‌ آمريكايي‌ها و انگليسي‌ها در مهار لكه نفتي، فرمانده قرارگاه خاتم الانبياء(ص) سپاه از آمادگي متخصصين اين قرارگاه براي مهار لكه نفتي خليج مكزيك خبر داد.


منبع:

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=105504

 

============================================================

 

(8)


با توجه به دشمني ايران و اسراييل

كه از نظر من و با توجه به خبر زير دروغي بزرگ و فقط سياسي باز مي باشد:
http://www.tabnak.ir/fa/news/164786/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A7%D8%B4%D8%BA%D8%A7%D9%84%DB%8C!

================================================================

 

(9)

كمك 50 ميليون دلار ي ايران به فلسطين

http://www.aftabnews.ir/vdchiznk.23nm-dftt2.html

کمک 250 میلیون دلاری ایران به فلسطین
http://www.aftabnews.ir/vdcdf50k.yt0o56a22y.html

نخست وزير فلسطين دريافت 250 ميليون دلار از ايران را تاييد کرد

http://www.asriran.com/view.php?id=7802


==============================

(10)


وام کم بهره 280 میلیون دلاری ایران به بولیوی
http://www.aftabnews.ir/vdci55a3.t1azz2bcct.html


چرا بدون اطلاع مجلس، 280 میلیون دلار به بولیوی وام دادید؟
http://parlemannews.com/?q=33


================================================================


(11)

کمک 50 میلیون دلاری ایران به مالاوی: "وظیفه داریم به کشورهای کمتر توسعه یافته کمک کنیم"

 

http://www.asriran.com/fa/news/174862/%DA%A9%D9%85%DA%A9-50-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%88%DB%8C

 

================================================================

 

(12)

 

مصاحبه با اهالي يك روستا كه هيچ وقت پخش نشد Iran Khuzestan


http://www.youtube.com/watch?v=bBcuyd9n4pw&feature=relatedالبته مي توان به استانهاي سيستان و بلوچستان، كهكيلويه و بويراحمد و استانهاي دور افتاده ديگر اشاره داشت

============================================================

(13)


پاتکی به دشمن در فضای سایبر
اقدام سازمان ملی جوانان در اختصاص 200 میلیارد ریال برای نمایش مظلومیت جوانان فلسطینی و سرخوردگی جوانان آمریکایی در دولت اوباما، با واکنش مثبت چهره‌های سیاسی و کارشناسان مسائل امنیتی مواجه شد. نمایندگان مجلس نیز حمایت خود را از این طرح اعلام کردند.

http://saharnews.ir/view-10037.html

============================================================

 

(14)


بعد از جنگ 33 روزه لبنان، آن كشور با پول ..... يكساله بازسازي شد!!!!!!
اما ايران خودمان:

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1403035
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1403036


كه البته خودتان مي توانيد عكس هاي استان خوزستان(مركز توليد نفت كشور) را از سايت هاي ديگر(البته معتبر) دريافت كنيد

============================================================

 

http://www.hrasi.com/?q=node/3255

 

عفو مُلوکانه یک مُتهم به فساد مالی؛ دستهایی که یکدیگر را می شویند

تنها "مصلحتی" که آقای خامنه ای در "عفو" آقای ملک زاده می تواند داشته باشد، منافع مُشترک و نامشروعی است که با وی دارد. پرونده مزبور، یک مثال زنده از حرص و انرژی تبهکارانه ی "رهبر" در دفاع از این منافع را ارایه کرده است.

 

با افشای دستور آیت الله خامنه ای به قُوه قضاییه برای بایگانی پرونده فساد مالی یک مسوول ارشد دولتی، علت موضعگیری تُند و غیرمُنتظره وی در 10 اُردیبهشت علیه فساد و "دُزدی" آشکار شده است.

رهبر جمهوری اسلامی که بی درنگ پس از پرده بیرون افتادن دُزدی سه میلیارد دُلاری زیردستان و دست نشاندگان اش سرآسیمه خواستار "کش ندادن به موضوع" و جارو کردن آن زبر فرش شده بود، در این روز ناگهان در نقش پهلوان ضد فساد بر صحنه پدیدار گردید و خواهان "مُواجهه با دُزدی از کیسه ملت" شد و مُرتکبین را نیز "خاین" نامید.

یک روز بعد، با سُخنانی که آیت الله ها شاهرودی و لاریجانی ناچار به گفتن شدند، روشن گردید که آقای خامنه ای در گرد و خاک لفظی که به پا کرد، قصد پنهان کردن چه موضوعی را داشت.

ابتدا دفتر آیت الله شاهرودی انتصاب آقای مُحمد شریف ملک زاده، یکی از اعضای بُلندپایه دولت نظامی – امنیتی و مُتهم به فساد مالی را در پُست "مُشاور اجرایی" تایید کرد. همزمان، رییس قُوه قضاییه نیز خبر داد که آقای ملک زاده "به دلیل مصلحتی مورد رافت نظام" و "عفو از تعقیب" قرار گرفته است.

با توجُه به اتهامات سنگینی که رُقبای فراکسیون نظامی – امنیتی دولت مُتوجه آقای ملک زاده و از این رهگُذر، "جریان انحرافی" کرده بودند، پاتک گرایش مزبور پس از عقب نشینی حریفان غیرمُنتظره نمی توانست باشد. در حالی که آقای خامنه ای و شُرکا تلاش می کردند، این سیب گندیده را در بُشقاب آیت الله شاهرودی جا سازی کنند، گُماشته های سرکش وی تاکید می کردند که آیت الله شاهرودی به اشاره خود او آقای ملک زاده را جاه و مقام بخشیده است.

با این وجود، دُشواری کار "مقام مُعظم" در ماستمالی مساله فقط مانُور حریفان اش روی آن نبود، آقای شاهرودی نیز که به تازگی با مقام "ریاست شورای حل اختلاف قُوا" زینت یافته، علاقه زیادی به قدرشناسی از طریق کشیدن این بار به تنهایی نداشت. او از صُدور حُکم برای آقای ملک زاده به وسیله افکندن توپ به زمین قُوه قضاییه دفاع کرد. یک مسوول دفتر وی توضیح داد: "آیت الله شاهرودی خبر دارند که پرونده ملک زاده به انجام رسیده و تقریبا دیگر اتهامی مُتوجه وی نیست."

آیت الله لاریجانی نیز به نوبه خود این دسته گُل بویناک را به آدرس "رهبر" باز پُست کرد و نخُست خود با ایما و اشاره و بعد تر به صراحت از زبان کارمند اش، آقای دولت آبادی، دادستان تهران تاکید کرد: "ملک زاده مورد رافت اسلامی و عفو مقام معظم رهبری قرار گرفت."

پاسکاری پادو های آیت الله خامنه ای با وی، تابلو راهنمایی است که سرچشمه فساد دولتی در جمهوری اسلامی را نشان می دهد. تنها "مصلحتی" که آقای خامنه ای در "عفو" آقای ملک زاده می تواند داشته باشد، منافع مُشترک و نامشروعی است که با وی دارد. پرونده مزبور، یک مثال زنده از حرص و انرژی تبهکارانه ی "رهبر" در دفاع از این منافع را ارایه کرده است.

 

 

*****************************

«زنده و پاينده باد ايران و ايراني»

 

Add A Comment: