CopyPastehas never been so tasty!

نکاتی چند درباب حمله به پادگان اشرف

by anonymous

  • 1
  • 0
  • 0
230 views

کسی از کشته شدن این بیچاره ها خوشحال نیست. به هرحال یک سری ایرانی بدبخت و بی پناه بدست یک سری اجنبی کشته شدند. اصلا ایرانی هم نه، یک سری انسان بیچاره و درمانده. مسلمه که کسی نمی تونه خوشحال باشه.

اما چند نکته در اینجا هست:

1- دولت عراق الان سالهاست که خواستار خروج منافقین شده. بارها خواستار تخلیه اون پادگان شده. منافقین در قتل عام مردم عراق هم با صدام همکاری داشته اند بخصوص قتل عام کردها. عراقی ها از اینها بیزارند. سرکردگان این گروهک تروریست خودشون در اروپا نشستند و یک سری آدم ابله ساده لوح رو مجبور کردند در اونجا بمونند و به هیچ وجه تخلیه نکنند بلکه مقاومت کنند. همین دیروز هم نیروهای منافقین اول به سربازهای عراقی حمله کرده اند. 3 روز بوده داشتند به نیروهای عراقی پشت در اشرف سنگ پراکنی و فحاشی می کردند. بنابراین هم بلایی سر این آدمها بیاید مقصر سرکردگان جنایتکارشون هستند. مضافا اینکه گروهی از این حرامیان اشرف، پاسپورت اروپایی تو دستشونه اما در اشرف ماندگار شدند برای اینکه ارتباطات جاسوسی و وطن فروشی و خیانتشون رو با ایران همچنان حذف کنند. پس این ادعا که اینها همه شون بی پناه بودند و جایی نداشتند برن، مهملی بیش نیست.

2- دولت ایران بارها اعلام کرده که کسانیکه دستشون به خون ملت آلوده نیست می تونند برگردند، افرادی زیادی از همینها هم تاحالا برگشتند ایران و واقعا هم هیچ مشکلی براشون پیش نیومده. اصلا تشکیلاتی به نام "انجمن نجات" هست برای برگردوندن این افراد به آغوش خانوادهاشون.

3- صرف هواداری از این گروهک خودفروش و وطن فروش، عملی ضدملی و خاینانه و مستوجب مجازات است اما مجازات آن لزوما مرگ نیست.

4- بسیاری از این افراد فریب خورده از روی کینه و عقده شخصی به هواداری مجاهدین ادامه میدهند. به صرف اینکه فردی از اعضای خانواده شان عضو این باند کثیف بوده و به مجازات رسیده به جای شرمنده بودن در پیشگاه ملت ایران، به فکر انتقام جویی کور هستند. یعنی هیچ فکر و اندیشه ای در پشت این هواداری نیست فقط تعصب کور عشیره ای و جاهلیت قبلیه ای.

Add A Comment: