CopyPastehas never been so tasty!

Turizm yaşamının içinden online dergi..

by erkinakbulut

 • 1
 • 0
 • 0
336 views
*****EMPATİ Basın Yayın Turizm****      
 

   *****SİZİN İÇİN SİZ GİBİ*****

Doğal olarak herkes kendi işinden sorumludur.

EMPATİ Basın Yayın Turizm, kendi sorumluluklarının bilincinde,

***sizin için siz gibi*** düşünerek çalışıyor. Güvenle destek olarak,yeniliklere açık,dürüstlükle,işin başındaki Heyecanın sürekliliğini yaşamın amacı sayarak, çalışmalarındaki başarıyı sizinle paylaşıyor.           

  

  ***** KURUMSAL KİMLİĞİ *****

* EMPATİ Basın Yayın Turizm * sorumluluklarının ve görevlerinin ötesinde,işlerinizde Size katkılı,zorlu konularınızın üstesinden gelmenin bilincinde olarak,Tanıtım,Temsil, Araştırma, Planlama,Halkla ilişkiler,Basın Yayın,Enformasyon,Turizm,Sponsorluk, Reklam, Promosyon, Organizasyon, İletişim, Dağıtım,konularında,sizin bakış açınızdan işlerinizi tamamlıyor.

 

EMPATİ Basın Yayın Turizm için çalışanlar birbirlerine güveniyor ve destekliyorlar. Bu güven ortamı beraberinde ortak bir vizyon ve görüş paylaşımını getiriyor. Bu güzel ortamda yeni fikirler kolayca üretilip gelişiyor. Yenilikler dürüst çalışma prensibiyle tüm iş ortaklarıyla paylaşılıyor.                

  

****** İLKELERİ ******

Çalışma konularındaki uygulamalarını, Başta *Sorumluluk *olmak üzere *Başarı isteği* * Müşteri odaklılık* İş ilişkilerini geliştirme* Liderlik*Farklılık bilinci* * Değişim odaklılık* * Takım anlayışı* * Ekibin gelişimine katkı* * Sürekli yeniyi uyarlama * Dürüstlükle*hayata geçiriyor.               

 

***** ÇALIŞMALARI *****

*CRM * Müşteri İlişkileri Yönetimi modelini kullanarak ,müşterinin velinimet olduğundan yola çıkarak, kaliteli tasarımlarla pazarlama tanıtım ve satış için insan kaynaklarını, teknolojinin katkısıyla birbirleriyle buluşturuyor.Haber etiğine ve ilkelerine bağlı olarak yazılarını ve haberlerini yazıp yayınlıyor.

*Ben hizmetimi kime satıyorum?* *Ondan ne alıyorum? *Daha fazla ne alabilirim?**Bunu nasıl alabilirim?* Yeni müşteriler edinebilir miyim?*Onları nerelerde bulur ve kendime yöneltirim?*Onları nasıl elimde tutabilirim? * bilinmezlerinizi yanıtlıyor.

Mutluluğunun*** çalışmalarının sonucunda, başarılarının sevincinde,Çabalarının heyecanında, zaferinin ihtiyacında gizlendiğini biliyor.  Sevgiler ve Saygılarla...

http://copytaste.com/u106

Add A Comment: