CopyPastehas never been so tasty!

siyahsovalye55 - Güneydoğu Anadolu'da Oylarınızı Bekliyorum.

by anonymous

  • 0
  • 0
  • 0
143 views

Merhaba arkadaşlar;

Bildiğiniz üzere Vurucular üyelerini olarak ortak bir siyasi görüş belirtmiyoruz.

Sadece ülkemizi daha ileriye taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve yapacağız diyoruz.

Partim ülkem için askeri olarak önemli adımlar atmakta ve ben de  şahsi olarak bunları destekliyorum.

Bunun yanı sıra toplum için yapmak istediğim birkaç projem daha var.

 

1) Babyboom !

 Pek çoğumuz gibi bende bu oyuna Milliyet gazetesinin haberiyle başladım. Bu cümleyi yazmamın nedeni ne zaman başladığımı değil, nasıl başladığımı vurgulamak !

 Bir gazete haberi pek çok insanı bu oyundan haberdar etti ve oyuna kattı. Bunun farkına daha önce varmamış olabiliriz ama Fm Radyolar,  gazeteler ve Tv kanalları aracılığıyla belki  de yüz binlerce insanı oyundan haberdar edebiliriz !

 Yaklaşık 8 ay önce yazılmış bir makalede Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’den eRep  hakkında tweet yazmasını istememiz önerilmiş. Pek  gerçekçi bir öneri gibi görünmüyor ama bu bile oyuna binlerce kişi katabilirdi.

 Fm Radyolarda yayınlara katılmak da ücretsiz bir tanıtım imkanı; ki bence az biraz reel parayı eTR için harcamak bizler için çok sorun olmayacaktır.

  Tanıtım için ayrı MEB’e ayrı bütçe ayrılabilir.

 

2) Yeni oyunculara ön hazırlığın sağlam yapılması gerekli !

 Eğitmenlik Projesinden hala tam sonuç alınmış değil. Bi an önce alt yapının tamamlanması gerekli. Yayın kuruluşlarına reklam verilmesi bu alt yapının bir an önce yapılmasına bağlı.

 

 Alt yapımız ölçüsünde Babyboom’u kontrollü şekilde gerçekleştirebiliriz. Herkesi aynı anda oyuna katmamız kaosa neden olsun istemeyiz.

 

 

3) Resmi yazılar

 

 Hoş geldin mesajı, tanıtım yazısı, tanıtım videosu, başlangıç klavuzu ve tam içerikli eRep kullanım klavuzu ve daha fazlası resmi gazete aracılığıyla ödüllü yarışma konusu olabilir. Bir jüri gelen yazılardan (videolardan vs.) birini seçebilir veya gelen yazılardan ortak bir yazı da oluşturabilir. ( Bu durumda ödül bölüştürülmelidir.) Tek başına bu işleri Milli Eğitim Bakanına yüklemek bence yanlış. Ayrıca İstiklal Marşımız da bu şekilde şeçilmişti.

 

 

4) Mail adresleri paylaşılmalı

 

 Ben şahsen bakanların oyuna özel mail adreslerini belirtmelerini beklerdim. İnsanlar şikayetlerini, isteklerini mail aracılığıyla daha rahat ulaştıracaktır. Adminlerin bizlere yaptığı baskı bir nebze olsun azalacaktır. Ülkeler arası diplomasilerde de bu yönteme geçilebilir.

 

 Ben siyahsovalye55. Vurucular Partisi Güneydoğu Anadolu bölgesi Milletvekili adayıyım. Destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Desteklemek isteyip imkanı olmayanlara ekmek/bilet yardımı yapabilirim. İletişim için: siyahsovalye55@hotmail.com


Add A Comment: