CopyPastehas never been so tasty!

سفر امام کروبی با همسر و فرزندان به مراکز تفریحی آنتالیا

by anonymous

  • 2
  • 0
  • 0
307 views

دیدار سرزده مهدی کروبی با همسر و فرزندان در شب تولدش
به گزارش سایت تحول سبز وابسته به سبز الهی های رژیم، پس از گذشت هشت ماه شیخ مهدی کروبی شب گذشته بدون هماهنگی قبلی و به همراه تعدادی از مامورین امنیتی سپاه در ترکیه حاضر شدند. به دستور خامنه ای خانواده آخوند مهدی کروبی به ترکیه انتقال داده شدن تا در کنار مردان و زنان نیمه لخت در ساحل دریا شکنجه روحی شوند.

به همین ترتیب کروبی ساعتی را در کنار خانواده خود در ساحل و مراکز تفریحی بود.

بنا بر یادداشت محمدحسین کروبی در صفحه ی فس بوک شخصی اش، شب گذشته و در حالی که اعضای خانواده کروبی ترکیه - آنتالیا گرد هم آمده بودند به طور ناگهانی و بدون هماهنگی قبلی مامورین امنیتی شیخ مهدی کروبی را به ساحل دریا آورده تا ساعتی را در جمع خانواده خود باشد و حسابی از هر جهتی مورد فشار قرار بگیرد. محمدحسین کروبی در این یادداشت کوتاه خود ضمن اشاره به کاهش وزن پدرش، روحیه ی ایشان را بسیار بالا توصیف کرده و چنین اظهار داشته است که: با وجود دخترکان و زنان ترک پدرم خیلی از روحیه و حال خوبی برخوردار و البته مقداری لاغر شده بودند که علت آن را سخت گیری حاح خانوم و رژیم غذایی که دکتران خصوصی تجویز کرده بودن است. از حال ایشان پرسیدیم و گفتند امام کروبی چند شب قبل به یک مرکز درمانی جنسی  برای چکاب رفتن و دکتر های زیبارو و جیگر ترک تقریبا یک چکاب کامل انجام دادن و خطر از بیخ گوش امام کروبی کبیر (امام. ک. ک)، هم اکنون ایشان در سلامن جنسی و روحی بسر میبرند. محمدحسین کروبی در بخش دیگری از این یادداشت خود با اشاره به دیگر زندانیان سیاسی یاد آور شده است: من امیدوارم مبارزین و قهرمانان راه سبز ازادی در زندان مقاومت کنند کروبی با فداکاری و از جان گذشتگی سختی های این سفر و دختران زیبا رو را تحمل کرد تا مبادا دیگر زندانیان سیاسی و در بند توسط مامورین بدنام اطلاعات به سرزمین کفار فرستاده شوند .

یکی از منابع معتبر و اطلاعاتی تحول سبز از توطئه دیگر خامنه ای خبر میدهد، گویا قرار است بعد بازگشت به ایران رهبر کبیر جنبش توسط مامورین و خانواده اش قافلگیر شود و جشن تولدی برایش بگیرن تا کمی به روحیه این مرد مبارز و ازاده ضربه بخورد

سحام نیوز: دیدار سرزده مهدی کروبی با همسر و فرزندان در شب تولدش

http://sahamnews.net/1390/07/100432/

Add A Comment: