CopyPastehas never been so tasty!

خالی بندیهای نظام اقا امام زمان در مورد مرحوم علیمحمدی

by anonymous

  • 0
  • 0
  • 0
135 views

 

 

قبل از هر چیزی لطفا به مطالب لینک "فالس نیوز" در مورد افشای "حقایق ترور "مرحوم علیمحمدی توجه کنید و بعدا مطالب بنداه را بخوانید.سپاس

 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8910221543

 

هر از چندی یکبار،دست اقا امام زمان از دهان وزارت اطلاعات احمق ایران بیرون میاید.و یک داستان سرگرم کننده جیمز باندی برای ملت عصبانی از هدفمند شدن(رایانه ها!طبق گفته یک ملای با سواد در نماز جمعه، که یارانه ها را با رایانه ها اشتباه گرفت) سر هم میکند و میرود پایین.در ماجرای کشته شدن مرحوم علیمحمدی سوالات بسیار زیادی وجود دارد، و به خاطر علاقه ایشان به جنبش سبز،یک سری شایعاتی وجود دارد که نظام اقا امام زمان،برای اینکه اطلاعات اتمیش در زمینه نظامی لو نرود،از بهترین راه ممکن برای مخدوش کردن همه سرنخهایی میپردازد که با این اطلاعات درگیر بودند، و احتمال زیاد پناهندگیشان به خارج میرود.این بلا سر مرکز اینده اتمی نظام در فردو قم امد، و رژیم به شدت از این موضوع نگران است.بنده معتقدم که خود نظام عامل کشتار مرحوم علیمحمدی است، و صدایش در اینده در خواهد امد.

دقیقا در همین راستا، برای اینکه نظام بازی 007 انجام دهد،و مثلا خودش را از نظر اطلاعاتی لوس کند.خیمه شب بازی تازه ای را به راه انداخت و با گذاشتن جوانی جلوی دوربین تلوزیونی نظام اقا اما زمان به مزخرف گویی پرداخت.
در نسخه نگاشته شده این "مصاحبه" نکات بسیاری به چشم میخورد، که هر انسان عاقلی را،حتی اگر اطلاعاتی هم نباشد را انگشت به دهن وادار میکند.
از این موارد باید به نکات زیر اشاره کرد:
1/"اقای007"،منظور جاسوس اسرایلی ظاهری جلوی دوربین تلوزیون ج.ا. است.میگوید که پس از رسیدن به اسرایل، در فرودگاه تل اویو اشتباه لپی کرده، و مامور موساد امده جلو،کارت شناسای خودش را به پلیس نشان داده،و او را با رابطش از صف عادی خارج کرده! این اقای "کارت شناسایی"با همان پرواز از ترکیه امده بوده!یکی نیست به این احمقان سپاه که افتادن روی وزارت اطلات بگه که اخه ابلهان!اگر همین مامور موساد"اقای کارت شناسایی"،یکی از بهترین سرویسهای امنیتی دنیا،در ترکیه توسط پلیس ترکیه دستگیر میشد، همان کارت شناسایش نمایانگر این بود که یک مامور موساد به صورت غیر قانونی در کشور ترکیه فعالیت میکند!و میتوانست باعث برخورد سیاسی و دیپلماتیک بین ترکیه و اسرایل باشد!یعنی ما باید اینو باور کنیم که مامورین عملیاتی موساد،با کارت شناسایی سازمانی خویش، مسافرت جهانی عملیاتی جهانی میکنند؟
2/پس از بیرون امدن از فرودگاه تل اویو!اقای "007" را سوار ماشین کردند بردند هتل،بعدشم بردند "پادگان"!اقای"007" هم همه چیز را دیده! اینهم از ان دروغهای شاخداری است ،  که بدن"اقا امام زمان" را در "مخفیگاهش "به لرزه درمیاورد!یکی نیست به اینها بگه حالا ما زیاد مشگلی با داستان سرایی شماها نداریم،اما بابا یه خورده منطقی دروغ بگید!هربچه خردسالی میداند که وقتی سرویسهای جاسوسی "سوژه عملیاتی"خویش را با خودرو منتقل میکنند،از ماشین بدون پنجره استفاده میکنند،مثلا ونهای که از بیرون شبیه ماشین حمل ونقل ،و یا اسباب مسافرتی هستند،و یا شبیه کارگاههای مسالح ساختمانی،که اصلا پنجره ندارند! و اکسی نمیتواند ببیند کجا برده میشود!
3/این اقای"007"  در اسراییل ظاهرا ملاقاتهای بسیاری با اشخاص مختلف داشته! رستوران رفته! در هتل امدند پیشش، خلاصه کلی ادم "مهم مهم"!این دروغهای خنده دار، اینجا کمی تهوع اور میشوند!یعنی موساد اینقدر هالو است که شخصیتهای مختلف خودش را کاملا با صورت باز لو بدهد؟؟انهم به کسی که اخرین زنجیر عملیلتی است، و امکان دستگیریش میرود؟من مطمعنم موساد اینقدر دیگه ابله نیست، ابله را باید در دالان سرویسهای امنیتی رژیم در پایگاه بسیجیان"مهدی" جستجو کرد!
4/داستانهای جیمز باندی رژیم، کم کم به حالت تهوع میروند به این شکل که اقای "007 " میگوید،خانه ما را دزد زده بود، و لپ تاپ با ویندوز "گیییرمییز" دزدیه شده !هر سرویس امنیتی دنیا، حتی اگر متعلق به بورکینا فاسو هم باشد، بلافاصله تمام عملیات را متوفق میکند که بفهمد دزد کی بوده؟چی بوده؟چرا لپ تاپو برده؟خلاصه این لپ تاپ حتما ماهواره ای هم بوده(خنده نویسنده محترم از صمیم قلب) تا بفهمن این لپ تاب الان کجاست؟چه اطلاعاتی درشوارد میشه، یا نمیشه،ایا به اینترنت وصل شده ؟ایا روشن هست؟چه کسی داره باهاش کار میکنه؟ایا این لپ تاب دیگه از خودش اطلاعاتی به ماهواره نمیده ؟ مثلا در جایی استفاده نمیشه که بشه "رد یابیش "کرد؟نه!موسادیها اصلا از این سوالات نمیکنند!!! بلکه راحت مثل اب خوردن یه لپ تاپ دیگه میدن به اقای " 007"!میگن عملیات هم کنسل نیست،ادامه بده جانم!

بازم بگم ؟بگم ؟ نه نمیگم تا ببینم دیگران چه دروغهای شاخدار دیگری پیدا میکنند.!

Add A Comment: