CopyPastehas never been so tasty!

Erdoni - Karadeniz Bölgesi'nden Oylarınızı Bekliyorum

by erdoni

  • 0
  • 0
173 views

Merhaba Arkadaşlar,

Vurucular Partisi olarak her ne kadar askeri bir kardeşlik olsak da, bu dönemki milletvekili seçimlerinde kendimizi göstereceğiz. Amacımız parlamentoda ülkemizi askeri açıdan en verimli seviyeye getirecek yasal düzenlemeleri yapmak. Bunun dışında halihazırda aramıza katılan arkadaşlarımıza her türlü yardımı yapıyoruz. Çabalarımız sonucu şu an ülkenin en hızlı büyüyen partisi konumundayız.

Ben Erdoni, yaklaşık 1 yıldır Erepublik oynamaktayım. Gerçek hayatta da bir Karadenizli olarak seçimlerde Karadeniz Bölgesi'nden oylarınızı bekliyorum. Eğer şu an Karadeniz'de bulunmuyorsanız her türlü bilet ve ekmek masraflarınızın tarafımca karşılanacağını belirteyim. Bana oy vereceklere ayrıca sağlık ve booster yardımlarım olacak.

Seçimler hakkında değinmek istediğim son konu fakeler. Bildiğiniz gibi bazı fake kralları her seçim dönemi "çalışkanlıklarıyla" ön plana çıkıyor. Bunların arasında çok güvendiğiniz büyük isimler de var. Bizim partimizde düzenli olarak fake kontrolü yapılır ve bu tür sahtekarlıklara göz yumulmaz. Lütfen oyunuzun sağlam kişilere gittiğinden emin olun. (Bununla birlikte geçmiş dönemlerde parlamentoya oyun hakkında yeterli bilgisi bulunmayan ve hatta Türk olmayan kişilerin girmesi gibi sorunlar da yaşandı.)

Oyun hakkında her türlü konuda benimle iletişime geçebilirsiniz, kalın sağlıcakla. ;)