CopyPastehas never been so tasty!

چه کسانی با چه دیدگاهی جوانان سبز ما را در تهران به خاک و خو

by anonymous

  • 0
  • 0
  • 0
142 views
به طور اتفاقی با لینکی از سایت میلیتاری که خود را اولین سایت نظامی ایرانی می داند آشنا شدم و در چند لحظه با نظرات تروریستی این افراد دجال و بسیجی آشنا شدم که به جهت آشنایی شما عزیزان با افرادی که حاضرند هر کسی در هر جایی کشته شود تا اینها حکومت تروریستی خود را ادامه دهند آشنا سازم.
مطالب از لینک ذیل گرفته شده است:
http://military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=187038&highlight=#187038

1- مدیر این سایت در انتهای دومین نظر لینک فوق درمورد سوریه و تحولات آن کشور می گوید: /" متاسفانه عده ای از مردم ایران هم بدون اطلاع از پازلی که برای کشورمون طراحی شده برای مردم سوریه دلسوزی میکنند ولی این رو بی اطلاع هستند که هر یک نفر که در سوریه کشته میشه یک نفر کشته در ایران کم میکنه در جنگ احتمالی."   / متاسفانه هیچ توضیحی برای مطالب نمی توان عنوان کرد غیر از اینکه بگوییم مرگ بر فاشیست اسلامی و مزدورانش.
2- در قسمت دیگر این شخص با نام کاربری سعید که خود را مدیر سایت می نامد، جهت جلوگیری از حمله کشورهای قدرتمند تا سال2012 به ایران نقطه نظرات خود را عنوان می کند که به شرح ذیل می باشد: 
/"در مقابل ما باید با کارهای تاکتیکی از این اتفاقات جلوگیری کنیم.

1- حمایت از حکومت سوریه حتی شده با اعزام کارشناس و نیرو جهت سرکوب مردم مخالف (دلتون به حال این مردم نسوزه همون مردم نمک نشناسی هستن که پرچم ایران رو که کلمه جلاله الله رو داشت اتش زدند)

2- تقویت حزب الله لبنان با موشکهای دوربرد مانند فاتح110 و اعلام این خبر بصورت غیررسمی

3- جذب اصلاح طلبان در انتخابات آتی مجلس و تضعیف جبهه اپوزیسیون ضد نظام

4- سرکوبی گروهک تروریستی پژاک و سایر گروهکهای ضد انقلاب بصورت کامل و با کمک نیروهای مسلح و آزمایش تسلیحات جدید که به نوعی قدرت نمایی باشد.

5- رونمایی از تسلیحات تاکتیکی جدید که بار استراتژیک دارند مانند موشک ضد کشتی دوربرد در کلاس موشک ضد کشتی دی اف21 چینی که میتوان از موشکهای قدیمی شهاب3 به این منظور استفاده کرد و لازم هم نیست حتما پروژه به پایان برسد تا اعلام شود و همینکه اعلام کنیم چنین موشکی در اختیار داریم باعث برهم خوردن معادلات دشمن خواهد شد و برای تقویت ضن آنها در برخورداری ایران از چنین موشکی میتوان تعدادی موشک شهاب3 با رنگ آمیزی دریایی را در نزدیکی سواحل دریای عمان مستقر کرد.

6- حمله نظامی به بحرین!

گزینه شش به نظر احمقانه میاد ولی تنها گزینه ای است که میتواند از جنگ قطعی شده با آمریکا جلوگیری کند و تمام کشورهای ضد ایران با این حمله در برابر کار انجام شده قرار میگیرند و صحنه جنگ از ایران به بحرین منتقل میشود که مطمئنا آمریکائیها در این منطقه توان جنگ مناسب با ایران را ندارند.

برای بدست آوردن بهانه هم یک اتفاق مانند شلیک موشک از سمت بحرین به یک کشتی نظامی ایران و غرق شدن آن بهانه خوبی بدست میدهد./
از همه احمقانه تر ، حمله ایران به کشور مستقل بحرین می باشد که این ارازل قصد دارند که پیشینه خوب ایران در عدم حمله به همسایگانش را با این کار از بین ببرند ، هر چند این حمله سرانجامی بهتر از حمله نظامی عراق به کویت ندارد . 
ولی قسمت جالب این قسمت که بنده را واردار به نوشتن این حاشیه نمود این جمله از زبان یک بسیجی و ذوب شده در ولایت است: /"3- جذب اصلاح طلبان در انتخابات آتی مجلس و تضعیف جبهه اپوزیسیون ضد نظام "/ من نمیدونم واقعا دوستانی که تمایلی به اصلاح طلبان دارند در صورتیکه تعدادی عروسک را به عنوان اصلاح طلب علم کنند آیا حاضر به فعالیت و یا شرکت در انتخابات نمایشی رژیم می شوند؟ واقعا این همه علایم برای گرم کردن صوری تنور انتخابات را دوستانی با  گرایش اصلاح طلب نمی بینند؟

Add A Comment: