CopyPastehas never been so tasty!

Aradığım aşkı böyle bulurum

by anonymous

  • 0
  • 0
  • 0
42 views

Türkiye ve Avrupa’da milyonlarca bekâr var. Ancak birçoğu hiç de mutlu değil. Arkadaşlık siteleri gibi farklı platformlarda aşkı bulmak isteyenlerin sayısı oldukça yüksek. Doğru insanı internette bulmak, birçok bekârın tercihi olsa da bu kimi zaman heyecan verici, kimi zaman itiraf edilmeyen ya da bazıları için umutsuz bir durum olarak algılanıyor. Fakat bunun böyle kalmasına hiç gerek yok!

Öyle ki eskiden beri söylenen bir söz vardır: Tencere yuvarlanır, kapağını bulur. Biraz cesaret ve biraz açık yüreklilikle herkes mutlu bir beraberlik yaşayabileceği özel insanı bulabilir. Ancak mutluluğu bulmak için gidilen yollar farklı olabilir. İş ve ev arası mekik dokuyanların doğru insanla karşılaşma şansı ne kadar azsa, dışarı çıkan ve hayatını sosyal kılan insanların uygun birine rastlama şansı o denli artabilir. Doğru insanla her yerde karşılaşılabilir – alış veriş merkezinde, markette, partilerde, arkadaş ortamlarında, kafelerde, sokakta… Ya da arkadaşlık siteleri gibi alternatif platformlarda. Ciddi evlilik ve arkadaşlık siteleri sundukları özel ve kaliteli hizmetlerle seviyeli ilişki arayanların ilgi odağı olmaya çoktan başladı bile. eÇift ciddi ilişki sitesi olarak özellikle Türk bekârların beklentilerini karşılayacak bir konsepte sahip. Kültürel ve geleneksel anlamda Türk kimliğini ve aile yapısını göz önünde bulundurarak oluşturulan site, eÇift eşleştirme metoduyla binlerce uygun insanları bir araya getiriyor.

Aradığı aşkı kafede, arkadaş partilerinde veya tesadüfen sokakta bulamayanlar güven duydukları arkadaşlık siteleri üzerinden mutlu bir beraberlik bulacakları konusunda umutlular. Amerika ve Avrupa’da sevgililerin yüzde 40’lara varan oranları bu mutlu beraberliklerini arkadaşlık siteleri yoluyla gerçekleştiriyorlar. eÇift kurulduğundan bu yana eÇift 3 milyondan fazla üyeye hizmet veriyor. Giderek artan üye sayısı, arkadaşlık siteleri gibi platformların Türkiye’de ve Türk bekârlar arasında büyük rağbet gördüğünü gösteriyor. eÇift gibi arkadaşlık siteleri son derece kolay ve konforlu bir hizmet sunuyor: Ücretsiz kayıt olduktan hemen sonra bilimsel kişilik testi yapılıyor ve eÇiftprofili oluşturuluyor. eÇift, yenilikçi eşleştirme metodu sayesinde her bir üyenin uyum oranını analiz ederek üye önerilerinde bulunuyor. Arkadaşlık siteleri her ne kadar uygun üye önerilerinde bulunsa da, üyeleri yakından tanımak üyenin kendisine kalan bölümdür.

Add A Comment: