CopyPastehas never been so tasty!

Resimsiz.

by anonymous

  • 0
  • 0
140 views

Merhaba arkadaşlar;

Özet :

+  Makale üzerinde çok çalıştım, vaktin varsa lütfen tamamını oku.

+ Güneydoğu Anadolu Milletvekili adayıyım, desteğinizi bekliyorum.

Tam Makale :

Bildiğiniz üzere Vurucular üyelerini olarak ortak bir siyasi görüş belirtmiyoruz. Sadece ülkemizi daha ileriye taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve yapacağız diyoruz.

Partim ülkem için askeri olarak önemli adımlar atmakta ve ben de  şahsi olarak bunları destekliyorum. Bunun yanı sıra toplum için yapmak istediğim birkaç projem daha var.

 

1) Babyboom nasıl yapılır ? öğreteceğiz !

 Pek çoğumuz gibi bende bu oyuna Milliyet gazetesinin haberiyle başladım. Bu cümleyi yazdım ama nedeni ne zaman başladığımı değil, nasıl başladığımı vurgulamak !

 Bu gazete haberi pek çok insanı bu oyundan haberdar etti ve dahilinde oyuna kattı. Bunun farkına daha önce varmamış olabiliriz ama Fm radyolar,  gazeteler ve Tv kanalları aracılığıyla belki  de yüz binlerce insanı oyundan haberdar edebiliriz !

 Yaklaşık 8 ay önce yazılmış bir makalede Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’den eRep  hakkında tweet yazmasını istememiz önerilmiş. Pek  gerçekçi bir öneri gibi görünmüyor ama bu bile oyuna binlerce kişi katabilirdi.

 Fm Radyolarda yayınlara katılmak da ücretsiz bir tanıtım imkanı; ki bence bizde kendi mastercard/larımızda az biraz reel parayı eTR için harcamasak bizler için çok sorun olmayacaktır.

  Bu tanıtım için MEB’e farklı bir formda bütçe ayrılabilir.

 

 2) Sürat Felakettir !

 Eğitmenlik Projesinden resmi olarak tamamlandı. Artık gerçek tanıtıma başlayabiliriz. 

 Alt yapımız ölçüsünde Babyboom’u kontrollü şekilde gerçekleştirmeliyiz. Herkesi aynı anda oyuna katmamız kaosa neden olsun istemeyiz.

 

 3) Resmi yazılar

 Hoş geldin mesajı, tanıtım yazısı, tanıtım videosu, başlangıç kılavuzu ve tam içerikli eRep kullanım klavuzu ve daha fazlası resmi gazete aracılığıyla ödüllü yarışma konusu olabilir. Bir jüri gelen yazılardan (videolardan vs.) birini seçebilir veya gelen yazılardan ortak bir yazı da oluşturabilir. ( Bu durumda ödül bölüştürülmelidir.) Tek başına bu işleri Milli Eğitim Bakanına yüklemek bence yanlış. Ayrıca İstiklal Marşımız da bu şekilde seçilmişti.

 

 4) Mail adresleri paylaşılmalı

 Ben şahsen bakanların oyuna özel mail adreslerini belirtmelerini beklerdim. İnsanlar şikayetlerini, isteklerini mail aracılığıyla daha rahat ulaştıracaktır. Adminlerin bizlere yaptığı baskı bir nebze olsun azalacaktır. Ülkeler arası diplomasilerde de bu yönteme geçilebilir.

 5) Sendikalaşma

 Tüm sektörlerde fiyat birliğinin sağlamak ve darda olan şirketlerin desteklemek adına sendikalar kurulabilir. Resmi ekmek sendikası veya ekmek sendikaları birliği toplantılarında askeri harekatlara göre öngörülen değişimleri önceden haber verebilir, savaş esnasında ekmeklerin/silahların fiyatına standart getirebilirler. Kaos ortamı mümkün olduğunca giderilir, ekmek pahalılığından şikayet edenlerin şikayetleri gidecekleri yolu bulmuş olur.

     Ben siyahsovalye55. Vurucular Partisi Güneydoğu Anadolu bölgesi Milletvekili adayıyım. Destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Desteklemek isteyip imkanı olmayanlara ekmek/bilet yardımı yapabilirim. İletişim için: siyahsovalye55@hotmail.com

 

Denemedir.