CopyPastehas never been so tasty!

Vehom Seo Online Reklam

by anonymous

  • 8
  • 0
484 views

Vehom Seo Online Reklam


Merkez Mh. Koca Mansur Sk. 123-1 Şişli, 34381 istanbul, Türkiye
+90 212 233 9666
http://www.Vehom.com


Vehom İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık LTD.ŞTi. kurumsal şirketler için Google Seo, online reklam, web tasarım ve yazılım, mobil uygulamalar konularında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.


Vehom Türkiye'nin en saygın online pazarlama firmalarından biri olarak kabul edilmektedir. Uzman çalışan kadrosu ile, web tabanlı pazarlamaya profesyonel ve kurumsal yaklaşımı, Vehom'un IMKB 100 müşterilerinin yanı sıra yeni başlayan küçük işletmelerle de aynı sistemle çalışmasını sağlar. Şirket, sektöründe öncü ve başarılı seo projeleri bulunan emektar online pazarlama uzmanı ve endüstri mühendisi Oğuz Kağan Aslan tarafından yönetilmektedir. Oğuz'un dijital pazarlama yaklaşımı ve geniş endüstri deneyimi, müşterilerinin Vehom'u sadece bir pazarlama şirketi olarak değil aynı zamanda güvenilir bir stratejik ortak olarak görmesini ve şirketten övgüyle söz etmelerini sağlıyor.


Vehom müşterilerine reklam kampanyalarının sonuçları hakkında kapsamlı bir anlayış ve detaylı analiz sağlamak için bir dizi patentli teknolojiler kullanır. Yeni başlattığı "Online İşlemler" bölümü kampanyalarını görüntülemek isteyen müşteriler için tam bir şeffaflık sağlar. Bu teknolojisi ve benzersiz sonuçlar elde etmek için kullandığı nitelikli insan kaynağı, sektöründe bir lider olarak Vehom'u rakiplerinden ayırır.


Vehom, müşterilerine herhangi bir uzun vadeli sözleşme gerektirmeyen benzersiz bir yaklaşım sunuyor. Her anlaşmada yakaladıkları başarı ve yaptıkları işin kalitesi ve yüksek müşteri tutma oranını koruyor. Ayrıca, Vehom tarafından gerçekleştirilen tüm seo ve online reklam çalışmaları, şirket bünyesinde "herhangi bir dış kaynak kullanımı" olmaksızın politikasının bir parçası olarak yapılır. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Adwords reklamları, sosyal medya yönetimi hizmetlerinin yanı sıra Android ve iPhone uygulamaları, web tasarım, web yazılım çözümlerini de profesyonel ve eksiksiz hizmet anlayışı ile müşterilerine sağlar.


Vehom kurumsal ofisi Şişli, İstanbul'da yer almaktadır. Vehom sahibi Oğuz Kağan Aslan düzenli olarak Seo ve online pazarlama konularında konuşmacı olarak BloombergHT, HaberTurk, Ntv, Cnbc-e, CNN-Türk ve Virgin Radyo gibi tv ve radyo kanalları programlarına katılmaktadır. Eğer şirketiniz markanızın online görünürlüğünü önemli ölçüde artırabilecek bir online pazarlama ortağı bulma konusunda gerçekten ilgili ve ciddi ise, Vehom  şirketiniz için mantıklı en mantıklı seçim olacaktır. Ücretsiz online pazarlama analizi almak veya 30 günlük ücretsiz deneme hesabı açmak için www.Vehom.com'u şimdi ziyaret edin.

--------

English

--------

Vehom is recognized as one of the most respected online marketing firms in Turkey. With over 10 full time employees, Vehom’s comprehensive, full-service approach to web based marketing enables them to work with IMKB 100 clients as well as start-ups in the same fashion. The company is headed by veteran online marketing expert, Oguz Kagan Aslan, who is a pioneer in the industry and has lead successful online ventures prior to launching Vehom.  Oguz’s hands on approach and vast industry experience is praised by clients who envision Vehom more as a trusted strategic partner than merely a marketing firm.


Vehom utilizes an array of proprietary technologies to provide its clients with extensive insight and detailed analytics on the results of their campaigns. The newly launched “Client Center” enables clients to view their campaigns and provides complete transparency in to their campaign. This cutting edge technology and ability to achieve unparalleled results, distinguishes Vehom as a leader in the industry.


Vehom, offers a unique approach by not requiring any long term contracts from their clients. Every agreement Vehom provides is on a month to month basis and they stand by the quality of their work and their high customer retention rate. Additionally, all work performed by Vehom is done in-house as part of their “no outsourcing” policy. Their full service approach provides clients with services ranging from Search Engine Optimization, Pay Per Click Marketing, Social Media Optimization, Reputation Management to E-Commerce and Web Design, Web Development.


Vehom’s corporate office is located in Istanbul, TR. Vehom’s owner, Oguz Kagan Aslan, is a frequent contributor on tv channels such as BloombergHT, HaberTurk, Ntv, Cnbc-e, CNN-Turk and Virgin Radio. If your company is truly interested in finding an online marketing partner that can drastically improve your company’s online visibility, Vehom is the logical choice. To receive a free, no obligation marketing analysis now visit www.Vehom.com

seo, web tasarım, sosyal medya, google reklam, internet reklamcılığı, e-ticaret, web tasarım, web yazılım, google seo, kurumsal seo, arama motoru optimizasyonu, seo uzmanı, facebook reklam, arama motoru optimizasyonu, kurumsal SEO, açılış sayfası optimizasyonu, reklam ağları, web geliştirme, Pay Per Click, ppc, sem, arama motoru reklamcılığı, itibar yönetimi, mobil pazarlama, seo eğitimi, video SEO, ortaklık ağları, içerik dağıtım, entegre arama, dönüşüm optimizasyonu, yerel SEO, E-ticaret SEO, video prodüksiyon, link building, sosyal medya pazarlama, affiliate pazarlama, basın yayın dağıtım, içerik reklamcılığı, seo reklam yazarlığı, seo yazılım, e-posta pazarlama, google analytics, PPC teklif yönetimi, sosyal medya yönetimi

Services

Search Engine Optimization,Enterprise SEO,Pay For Performance SEO,Landing Page Optimization,Advertising Networks,Web Design,Web Development,Pay Per Click Management,Reputation Management,Mobile Marketing,SEO Training,Video SEO,Affiliate Networks,Content Distribution,Integrated Search (SEO & PPC),Conversion Optimization,Virtual Spokesperson,Local SEO,Ecommerce SEO,Multilingual SEO,Video Production,Link Building,Social Media Marketing,Affiliate Marketing,Press Release Distribution,Contextual Advertising,Site Audit,SEO Copywriting,SEO Software,Email Marketing,Link Building Software,Web Analytics Software,Call Tracking Software,PPC Bid Management,Social Media Management,SEO Shopping Cart,Marketing Automation Software