CopyPastehas never been so tasty!

هموطنان، اکنون وقت انتقاد از موسوی نیست، بلکه وقت

by anonymous

  • 0
  • 0
  • 0
375 views

هموطنان، صادقانه بگم، به نظر من موسوی (و رهنورد و کروبی و نزدیکان و همکارانشون) حتا بیشتر از انتظار خیلی‌ از ما ایستاده گی‌ و فداکاری کردن. خطوط و مطالبات حد اقلی جنبش رو هم مطرح کردن: آزادی انتخابات، مطبوعات، تجمعات، بیان و طبیعتأ آزادی زندانیان سیاسی / عقیدتی.

اما برای رسیدن به این خواستها، ما به اشکال مختلف باید به حکومت فشار بیاریم. با توجه به مهدودیتها و تهدیدات روزانه که متوجه موسوی و یاران نزدیکش هست، این من خارج از کشوری و شمای داخل کشوری هستید که باید با خلاقیت‌های خودمون هر روز و هر هفته و به هر مناسبت یه حرکت اعتراضی / تحریمی انجام بدیم.

در مورد هموطنان داخل کشور، من هیچ پیشنهاد و توصیه‌ای ندارم، چون به نظرم خیلی‌ خوب، شجاعانه و خلاقانه دارن عمل می‌کنن و من کوچیکتر از این هستم که بخوام توصیه و پیشنهادی براشون بکنم.

اما در مورد هموطنان خارج از کشور:

- اطلاع رسانی به افکار عمومی‌، نهادها و سیاست مداران کشورهای که توش زندگی‌ می‌کنیم.

- تحریم کالاهای ایرانی‌ تا حد امکان (البته هموطنان داخل باید در این رابطه مارو راهنمای کنن که کدوم مارک‌ها و شرکتها متعلق به حکومت و مزدورنش هستن)

- در صورت اعلام تظاهرات و اعتراض در داخل کشور، ما هم با همون شعارها و نمادهایی که در داخل کشور استفاده می‌شه، جلو سفارتهای ایران تظاهرات و اعتراض کنیم. تاکید میکنم، با همون شعارها و نمادهای داخل کشور، نه اینکه عکس مسعود و مریم و کی‌ و کی‌ رو بلند کنیم، یا شعارهایی غیر از مردم داخل بدیم.

در آخر فراموش نکنیم، که رمز پیروزی ما در تداوم مبارزه و اتحاد همه ایرانیهای دموکراسی طلب ، و حمایت و عبور نکردن از رهبران جنبش سبزه. 
سبز و سربلند باشین. V

Add A Comment: