CopyPastehas never been so tasty!

Arkadaşlık sitesi artık milyonlarca insanın mutluluk reçetes

by anonymous

  • 0
  • 0
  • 0
52 views

İnternet günümüzde o kadar popüler bir araç ki sadece gençleri değil yaşlıları da yakından ilgilendiriyor. Bilinenin aksine yaşlılar interneti oldukça yoğun kullanıyor. Arkadaşlık sitesi yer ve zaman koşullarından dolayı bir türlü görüşemeyenlerin buluştuğu bir platform oluşturuyor. Türkiye ve Avrupa’da milyonlarca insan arkadaşlık sitesi aracılığıyla aradıkları insanı buldular. Eleştirilerin aksine, internet insanlar eçift üzerinde asosyal bir kişilik etkisi yapmıyor. Farklı ve çoğu kez geçerli nedenlerden dolayı görüşemeyen arkadaşlar için sosyalleşme aracı olarak kullanılıyor. İnsanlar arasında adeta bir bağ kuruyor. eÇiftarkadaşlık sitesi özellikle Türk bekârların kültürel ve toplumsal kriterlerini göz önünde bulundurarak hazırladığı bilimsel kişilik testi sayesinde her gün binlerce üyenin dikkatini çekiyor. Türkiye ve Avrupa’da yaşayan Türk bekârları bir araya getiren ve başarılı bir ilişki için önemli kriterlerde yüksek uyumluluk gösteren kişileri buluşturan bir arkadaşlık sitesi olarak ön plana çıkıyor. 

eÇift"Aşk burada başlar" sloganıyla mutlu ve başarılı ilişki arayanlar için hizmet veren bir arkadaşlık sitesi olarak büyük bir kitleye ulaşmıştır. Aradığı aşkı kafede, arkadaş partilerinde veya tesadüfen sokakta bulamayanlar güven duydukları bir arkadaşlık sitesi üzerinden mutlu bir beraberlik bulacakları konusunda umutlular. Amerika ve Avrupa’da sevgililerin yüzde 40’lara varan oranları bu mutlu beraberliklerini arkadaşlık sitesine üye olarak gerçekleştiriyorlar. eÇift kurulduğundan bu yana 3 milyondan fazla üyeye hizmet veriyor. Giderek artan üye sayısı, eÇiftarkadaşlık sitesi gibi platformların Türkiye’de ve Türk bekârlar arasında büyük rağbet gördüğünü gösteriyor. eÇiftarkadaşlık sitesi son derece kolay ve konforlu bir hizmet sunuyor: Ücretsiz kayıt olduktan hemen sonra bilimsel kişilik testi yapılıyor ve eÇiftprofili oluşturuluyor. eÇift, yenilikçi eşleştirme metodu (İdeal Çift Metodu) sayesinde her bir üyenin uyum oranını analiz ederek üye önerilerinde bulunuyor. Arkadaşlık sitesi her ne kadar uygun üye önerilerinde bulunsa da, üyeleri yakından tanımak üyenin kendisine kalan bölümdür.

eÇift arkadaşlık sitesi, Türk insanının kültürel özelliklerini göz önünde bulundurarak, alanının önde gelen Türk psikoloğu tarafından geliştirilen kişilik analiz testi sayesinde ciddi, seviyeli ve tek tek kontrol edilmiş profiller arasından en uygun üye önerilerinde bulunur. Kişilik özelliklerinin yanı sıra her bir üyenin uzun vadeli ve mutlu bir ilişkiye dair gereksinimleri, arzuları ve istekleri ön planda tutulur. eÇiftkayıt esnasında e-posta adresi, cinsiyet ve aranan kişi bilgilerinin girilmesini ister. Daha sonra üyeler ortalama 20-30 dakika kadar süren ücretsiz kişilik analiz testini doldurur. Testte öncelikle bir ilişkide önemli olan kişilik özellikleri, sosyal yetenekler ve ilgi alanları ön plana çıkmaktadır.

Add A Comment: