CopyPastehas never been so tasty!

eTürkiye\'nin size ihtiyacı var !!

by anonymous

  • 0
  • 0
136 views

Bu yazıyı forumlarda oyunun tanıtımı için hazırladım. Eleştirilerinize açıktır.

 

eTürkiye\'nin size ihtiyacı var !!

Bu mesaj eRepublik isimli online oyunda Türk halkının yardım duyurusudur.
Bu mesaj eRepublik adlı oyunu özetleyen bir yazıdır.

  Öncelikle merhabalar, 

  Eğer sizde eTürkiye\'ye oyun oynayarak yardım etmek isterseniz öncelikle Türkiye\'de vatandaşlık kaydınızı yaptırın, gelen maili onaylayarak pasaportunuzu alın ve içeri buyrun.

  İlk olarak size bir iş bulalım. İstediğiniz iş kolunu seçebilirsiniz; tarım, hayvancılık, emlak sektörü, belki tank imalatı veya savunma sistemleri imalatı. Tabi en çok maaş vereni seçmenizi öneriyorum, çünkü mesleğimizin getirisi önemli olacak. 
  Çünkü bu oyunda maaşınızla biraz yatırım yaparak, önce kendi şirketinizi, sonraları kurduğunuz holdinglerinizi yönetebilirsiniz.

  Yada isterseniz bir gazete kurabilirsiniz. İnsanlar gazetenize abone olabilir, oylayabilir ve yorum yapabilirler. Gazetenizle insanlara öncülük edebilir, onları bilinçlendirebilir ve takdir görüp, saygın bir statüye kavuşabilirsiniz.

  Öte yandan ülkedeki ve dünyadaki gelişmelere daha etkin yön vermek isterseniz bir parti kurarak da söz sahibi olabilirsiniz. Partilerin siyasi olması gerekmiyor, sizin fikirlerinize değer veren insanların desteğiyle de milletvekili olabilir, bakanlıklarımızdan birinde görev alabilirsiniz. Ve çok çalışırsanız sizde bir gün başbakanlık makamına ulaşabilirsiniz =)

  Bu oyun online ve milyonu aşkın insan oynuyor. Gelgelelim bu kadar dünya ülkesinden bu kadar insan yanyana durur da savaş çıkmaz mı ? Çıkar elbette. Bu oyun bize düşman ülke topraklarını ele geçirme imkanı da sunuyor. Günlük antremanlarımızı yaptıysak iyiyiz demektir. Bizler de hemen şimdi istediğimiz düşmanla cephelerde kozumuzu paylaşabiliriz. 

  Şuanda mevcut 2 küresel ittfak var, Eden ve Phoenix. Düşmanımız Yunanistan Ege Kıyılarına kadar ilerledi.  İşte bu yüzden bay, bayan, genç, yaşlı internette 5 dk. dan bile az bir zamanını ayırabilecek herkesi eRepublik Türkiye\'ye desteğe çağrıyoruz.

Ver Milli Eğitim Bakanlığımızda görev yapmakta olan eğitmenlerimizle ve oyun tanıtım klavuzlarımızla oyuna uyum sağlamanıza sonuna kadar yardımcı olacağımıza söz veriyoruz. 

Teşekkürler. 


http://www.erepublik.com/tr <-- Anasayfa bağlantısı
http://www.erepublik.com/tr/referrer/siyahsovalye55 <-- Kayıt olarak bana da destek olacak bağlantı.


+ Oyun Türkçedir. !