CopyPastehas never been so tasty!

روایت علی جنتی از ماجرای پولشویی در بحرین

by anonymous

 • 0
 • 0
 • 0
121 views
علی جنتی دخالت خود و پدرش را در ماجرای پول شویی یک وزیر بحرینی رد کرد.
 
به گزارش سانا به نقل از روزنامه کویتی الرای، علی جنتی سفیر ایران در کویت برخی خبرها درباره دخالت وی و پدرش (آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان) را در موضوع پولشویی یک وزیر بحرینی تکذیب کرد و گفت که این اتهامات صحت ندارند.
 
مدتی پیش "منصور بن رجب " از وزیران شیعه کابینه بحرین به اتهام پول شویی از سمت خود برکنار شد. وی هم اکنون به همین اتهام در حال محاکمه است.
 
جنتی در این باره گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم و هیچ چیزی از بحرین یا کشور دیگری دریافت نکرده ایم اما به طور حتم این اتهامات صحت ندارند . اگر قصدی برای پولشویی وجود داشته باشد چرا از بحرین و نه از دبی صورت بگیرد در حالی که دبی از آزادی بیشتری برخوردار است.
 
به گزارش سانا وی همچنین درباره اتهام زنی به سپاه پاسداران به دخالت در ماجرای پولشویی یک وزیر بحرینی نیز گفت: سپاه نیازی به پول شویی ندارد.
 
سفیر ایران در کویت همچنین درباره موضوع هسته ای کشورمان نیز گفت: همیشه خواهان گفت وگو هستیم و اعلام کرده ایم که آماده گفت وگو با اروپایی ها ، آژانس بین المللی انرژی هسته ای و کشورهای 5+1 هستیم. انگلیسی ها و اروپایی ها همیشه فرض می گیرند که ایران برای تولید سلاح، فعالیت های هسته ای دارد لذا زمینه ای را برای گفت وگو ایجاد نمی شود.
 وی اضافه کرد: کشورهای منطقه فشارهای کشورهای بزرگ را برای مشارکت در مجازات ایران نمی پذیرند.

http://copytaste.com/u167

Add A Comment: