CopyPastehas never been so tasty!

TSS denemeler 2

by anonymous

  • 0
  • 0
  • 0
167 views

1

Sevgili TSS Üyesi,

Grubumuzdan 10 kişi Endonezyalı oldu ve biz grubumuzu Endonezya'ya taşımaya devam ediyoruz. Başvuru yapmamış olanlar lütfen en kısa sürede Endonezya başvurusu yapsınlar.

Planlarımızı ve hedefimizi bizlerle tartışan ve bizim için daha iyisini arıyan kişilere teşekkür ederim. Önemli soruları evaplarımızı tüm grupla paylaşıyorum.

 

2

3 şirketle kurdurularak amaclanan nedir ?

Bize göre bireysel ekonomisi gelişmiş üyeler güçlü bir grup olmamızı sağlar. 3 şirkete sahip bir üye sadece kendi şirketlerinde kendi çalışarak 60 idr net kar yapabilir. Bu da herkese günlük 0.7 golddan fazla bir kazanç demektir. Bu bize belki biraz zamana mal olur amacımız olan belli bir düzeye gelmiş bireysel bir gelmenin her daim faydasını göreceğizdir.

 

3

Neden 2 tahıl 1 ekmek şirketi ?

Tahıl şirketleri, ekmek şirketlerine göre daha karlı olduğu doğrudur. Ama sadece bizim grubun 3 tahıl kurarak günlük 15bin buğdayı piyasaya sürmesi buğdayların elimizde kalmasına neden olabilir. Ekmek şirketi açtığımızda herkes kendi buğdayını tüketebilir. Ekmeklerin elimizde kalması durumunda yine kendimiz toplu vuruşlarla yiyebiliriz :) Önümüzdeki hedeflerimiz arasında gruba ortak bir silah şirketi almak da bulunmaktadır.

 

4

TSS Grubu Tanıtım Bildirgesi

Sevgili eRep Oyuncuları,

2011 yılının Şubat ayı itibari ile liderleri tarafından terk edilmiş biz Vurucular grubu üyeleri bir baltaya sap olabilmek için" bir araya gelmiş bulunuyoruz. Yeni ismimiz TSS ve yeni avatarımızla birlikte karşınızdayız. Eskisinden daha güçlü ve daha etkili bir grup olacağımızı iddia ediyor, herkese iyi oyunlar diliyoruz.

o/

 

5

Sevgili TSS Üyesi,

Endoya geçenler bir an önce şirketlerinizi açmaya bakın. Endo'da açarsanız yüzde 25 bonuslu üretim yaparsınız, Endonezyaya satarsınız. Türkiyede açtıysanız vatandaş olduktan sonra şirketi Endonezyaya taşımanız gerekli böylece yüzde 25 bonuslu üretim yaparsınız. Malları Türkiyeye satabilirsiniz, verginiz Türkiye kasasına gider. Isterseniz 5 golda Endonezya lisansı da alırsınız. (Normalde 20 golddu ve almanız tavsiye edilir) Ama Tr piyasasına çalışıyorsanız buğday alırken TRYlerinizi IDRye çevirmeniz gerekir ve biraz daha fazla vergi (ekmekte yüzde 5 olması lazım)ödersiniz.

Lütfen bu saatten sonra herkes yastık altı paralarını şirket kurmak için kullansın. Madalyalardan gelen goldları biriktirsin. Paraları ortak edip gerekirse tek şirket kurun ama bir an önce kurun. Grupta herkesin belli bir düzeyde geliri olsun istiyoruz ama bu hepinizi bekliyim gruptan para gelsin mantığına bürümesin. Gruptaki tüm parayı grup için kullanıyoruz ve belki ve inşallah yıllarca bu oyunda olucaz. lütfen 10 goldunuzu kendiniz için harcamaya çekinmeyin.

 

6

Endonezyaya bizden önce gelmiş Türklerin yaptıkları hareketler burada Türklere olan güveni oldukça azaltmış durumda. Bizden bazı şeyleri yapmamamızı istiyorlar.

- Fiyat kırmak (satımlarda 0.01 fiyat düşük teklif koymak) - PTO girişimlerine katılmak. (Partiyi veya hükümeti ele geçirip kendi çıkarları için kullanmak )

- İçişlerine karışmak (NWO'ya gelin PANAM'a gelin, Şuraya buraya saldırmayın vs.) - Fake ve multi işçi çalıştırmak

Bu 4 madde kesinlikle ve kesinlikle bizlere yasaktır. Hükümetten aksi yönde bir istek gelmediği sürece bunları yapmıyoruz.

 

7

Nasıl şirket taşınır / Relocation

Açtığımız şirketler biz Endonezyalı olsak da sadece burda yaşasak da ilk açıldığı yere kayıtlı olur. Eğer şirketiniz eTRdeyse Endo vatandaşı olmuş olsanız dahi yüzde 5 bonusla üretim yapıyor olabilirsiniz. Yüzde 25 bonusu almak için resim 1 ve resim 2deki işlemleri yapınız.

 

 

Add A Comment: